fbpx
Skip to content

our trainers

Our trainers will help you for your dream goals. Meet our personal trainers!

Osobní trenér Radek Zelenka

Radek Zelenka

personal trainer

education

Jako fitness trenér a trenér kulturistiky působím už od roku 2019. Cvičení se věnuji už 9 let a intenzivně další 4 roky. V roce 2022 jsem se stal Mistrem Čech v kulturistice nad 90kg a vícemistrem Republiky v kulturistice nad 90kg.
Mé zaměření je převážně redukce váhy, objemový a silový trénink, zpevnění celého těla, nabírání svalové hmoty, kompletní symetrie a držení těla.

Osobní trenérka Jana Hornsteinerová

Jana Hornsteinerová

personal trainer

education

Sport a pohyb mě provází od malička. Ve fitness se zaměřuji jak na redukci hmotnosti, tak ale i na budování svalové hmoty. Neméně podstatný je i vyvážený jídelníček a strečink. Ráda každému pomůžu s novým začátkem.

Osobní trenér Marek Pernglau

Marek Pernglau

personal trainer & group instrucot

education

Celý život zkoumám tělo a jeho možnosti. Skrze různorodost sportů, přes posilování s činkama a cvičení s vlastní vahou jsem získal širokou škálu zkušeností, které využívám ve své praxi. Věnuji se jak osobním, tak skupinovým lekcím.

Osobní trenér Philip Stehlík

Philip Stehlík

personal trainer & group instrucot

education

Sport mi nebyl cizí už od útlého věku, když jsem v šesti letech začal hrát hokej. Vyzkoušel jsem také mnoho jiných sportů jako je fotbal, florbal, atletika i bojové sporty.
V patnácti letech mě sevřely spáry posilovny a do dnešního dne se naplno věnuji budování svého těla. Netrvalo to dlouho a v osmnácti letech jsem poprvé vstoupil na závodní prkna, kde jsem se stal vicemistrem Čech v kulturistice. Na závodění jsem však na pár let zanevřel, do té doby, dokud se neobjevila kategorie Men’s physique. Po krátké přípravě jsem se umístil na 5. místě v kategorii Men’s physique na mistrovství ČR. Moje cesta však zde neskončila a dále se připravuji na nadcházející soutěže. Rád bych předal své zkušenosti i dalším lidem, ať už jsou to potencionální závodníci nebo úplní začátečníci.

Instruktor skupinových lekcí Klára Jeřichová

Klára Jeřichová

group instructor

education

Jsem absolventem výchovy ke zdraví a psychologie zdraví. Mým oborem je výživa a zdravý pohyb. Sport byl vždy součástí mé osobnosti, a to se nezměnilo ani s mateřstvím. Nabízím vám spojení pohybu se zábavou a zvu vás i vaše děti do přátelského prostředí našeho fitness. Dostanu vás po porodu zpět do formy a naučím vás spoustu cviků, které posílí vaše svaly a zabaví i ty nejvíce neposedné děti.

Osobní trenérk Adriana Garcia

Adriana Garcia

personal trainer

education

Od mé první návštěvy fitness centra uplynulo již osm let. Během své cesty jsem na vlastni kůži poznala, jak důležitá je podpora lidí kolem nás, jejich zkušenosti, ochota a profesionalita. Právě tyto vlastnosti představují nosné pilíře mé spolupráce s klienty a klientkami.
Pokud toužíte po změně a máte zájem se posouvat vpřed, jsem tu pro vás!

Osobní trenér Martin Marek

Martin Marek

personal trainer

education

Již od malička se věnuji sportu, díky tomu jsem si vytvořil silnou vazbu k tréninku a k motivaci se posouvat dál, a to jak v tělesné, tak i na psychické rovině. Kulturistické periodizaci se věnuji už 8 let. Mé zaměření je především budování svalové hmoty a síly, ale věnuji se také kondičním a redukčním tréninkům.

Osobní trenér Karolína Milová

Karolína Milová

personal trainer

education

Tvrdý trénink, disciplína, pravidelnost a trpělivost, to je můj klíč k úspěchu. Svět fitness se stal mým životem. Vyzkoušela jsem si mnoho sportů, ale žádný z nich mi nedal takový pocit seberealizace jako právě posilování.
Zaměřuji se na redukci hmotnosti, spalování přebytečného podkožního tuku, rýsování postavy, objemový a silový trénink, nabírání svalové hmoty, cíleně také na správné držení těla a vyrovnání svalových dysbalancí. Nezapomínám ani na vyvážou stravu pro podporu spalování tuků, ale i pro budování svalové hmoty a kvalitní suplementaci formou konzultace.
Teď už je to jen na tobě, položit si správné otázky. Chceš se ve svém těle cítit dobře? Jsi připravený/á na pořádný trénink?

Milan Daniel

group instructor

education

Ke sportu jsem se dostal díky svému otci a strýci, kteří mi doporučili bojové sporty k mému fyzickému, ale i duševnímu rozvoji. Díky úspěchům v bojových uměních jsem získal respekt mezi ostatními, ale i sám k sobě.

Chcete být součástí týmu? Koukněte se na volné pozice👇

PAVEL KALAŠ

Pravidelnému cvičení se věnuji 9 let. Během této doby jsem nasbíral dovednosti, které můžou být užitečné i tobě. Zaměřuji se na komplexní cviky pro zpevnění a nabírání svalové hmoty, hluboký stabilizační systém (HSS), nezapomínam na mobilitu a protahování.

Kvalifikace

Osobní trenér Anežka Hejretová

Anežka Hejretová

Se cvičením jsem začala v 15 letech,kdy byla mým primárním cílem redukce hmotnosti, až později mi došlo, že by nebylo od věci přidat posilování abych postavu zpevnila. Každý nějak začínal a rozhodně není ostuda oslovit lidi kteří tomu rozumí a chtějí pomoci.”Žijeme přeci jen jednou” tak se nestyď mi napsat a spolu vše zvladnem.

Kvalifikace