fbpx
Přeskočit na obsah

Služby

Fitness

Trénujte ve fitness centru na rozloze větší než 1500m2 je vybaveno více než 80 stroji Grün Sport řady Deluxe. Každý si u nás najde to své, ať už chcete posilovat, běhat nebo boxovat.

GYM

Jedinečný prostor pro tvůj trénink zaměřený na komplexní cviky s vlastní váhou.

Skupinové lekce

Máte rádi cvičení ve skupinách? Nabízíme pro vás skupinové lekce pod vedením profesionálních instruktorů, kteří vám pomohou s motivací i technikou.

Silová zóna

Silová zóna, kde jsou jednoručky značky Grün Sport od 1kg až po 60kg. Dále jsou k dispozici tři lavice na bench press, dřepovací věž a několik ez tyčí. Tady si svůj silový trénink opravdu užijete.

Funkční zóna

Místo na posilování s vlastím tělem, nářadím a speciálními posilovacími pomůckami. Zde naleznete závěsné systémy TRX, Rip:60, BOSU, PowerBagy od 10kg do 35kg, stepy, medicineball a wall ball míče.

Osobní trenéři

Chcete začít cvičit a nevíte jak dosáhnout svých cílů? Potřebujete poradit s jídelníčkem nebo tréninkem? Dosáhněte své vysněné postavy pod dohledem profesionálů.

Benefity

Přijímáme benefity Multisport, Pluxee, Edenred, Benefit Plus. Vstup na Multisport kartu zahrnuje vstup na 1 aktivitu - fitness nebo skupinová lekce. Držitel Multisport karty má možnost využít vstup do fitness každý den od pondělí do neděle v rámci otevírací doby fitness.