fbpx
Přeskočit na obsah
⚠️ Během svátku 28.10. je fitness centrum otevřené od 8:00 ⚠️

Služby

IMG_2393

FITNESS

Trénujte ve fitness centru na rozloze větší než 1500m2 je vybaveno více než 80 stroji Grün Sport řady Deluxe. Každý si u nás najde to své, ať už chcete posilovat, běhat nebo boxovat.

DSC_0383_2

GYM

Jedinečný prostor pro tvůj trénink zaměřený na komplexní cviky s vlastní váhou.

active-beauty-beautyrobic-868757

SKUPINOVÉ LEKCE

Máte rádi cvičení ve skupinách? Nabízíme pro vás skupinové lekce pod vedením profesionálních instruktorů, kteří vám pomohou s motivací i technikou.

IMG_1880

SILOVÁ ZÓNA

Silová zóna, kde jsou jednoručky značky Grün Sport od 1kg až po 60kg. Dále jsou k dispozici tři lavice na bench press, dřepovací věž a několik ez tyčí. Tady si svůj silový trénink opravdu užijete.

DSC_0367

FUNKČNÍ ZÓNA

Místo na posilování s vlastím tělem, nářadím a speciálními posilovacími pomůckami. Zde naleznete závěsné systémy TRX, Rip:60, BOSU, PowerBagy od 10kg do 35kg, stepy, medicineball a wall ball míče.

22.png

OSOBNÍ TRENÉŘI

Chcete začít cvičit a nevíte jak dosáhnout svých cílů? Potřebujete poradit s jídelníčkem nebo tréninkem? Dosáhněte své vysněné postavy pod dohledem profesionálů.

fitness-reception

BENEFITY

Přijímáme benefitní karty Multisport poukázky Sodexo. Vstup na Multisport kartu zahrnuje vstup na 1 aktivitu - fitness nebo skupinová lekce. Držitel Multisport karty má možnost využít vstup do fitness každý den od pondělí do neděle v rámci otevírací doby fitness.

VYBAVENÍ

V našem fitness centru si zacvičíte na kvalitních posilovacích strojích Grün Sport. V kardio zóně naleznete značky Intenza, Matrix, Assault a Concept2 a mnoho dalšího vybavení.