fbpx
Přeskočit na obsah

Služby

Fitness

Trénujte ve fitness centru na rozloze větší než 1500m2 je vybaveno více než 80 stroji Grün Sport řady Deluxe. Každý si u nás najde to své, ať už chcete posilovat, běhat nebo boxovat.

GYM

Jedinečný prostor pro tvůj trénink zaměřený na komplexní cviky s vlastní váhou.

Skupinové lekce

Máte rádi cvičení ve skupinách? Nabízíme pro vás skupinové lekce pod vedením profesionálních instruktorů, kteří vám pomohou s motivací i technikou.

Silová zóna

Silová zóna, kde jsou jednoručky značky Grün Sport od 1kg až po 60kg. Dále jsou k dispozici tři lavice na bench press, dřepovací věž a několik ez tyčí. Tady si svůj silový trénink opravdu užijete.

Funkční zóna

Místo na posilování s vlastím tělem, nářadím a speciálními posilovacími pomůckami. Zde naleznete závěsné systémy TRX, Rip:60, BOSU, PowerBagy od 10kg do 35kg, stepy, medicineball a wall ball míče.

Osobní trenéři

Chcete začít cvičit a nevíte jak dosáhnout svých cílů? Potřebujete poradit s jídelníčkem nebo tréninkem? Dosáhněte své vysněné postavy pod dohledem profesionálů.

Benefity

Přijímáme benefitní karty Multisport poukázky Sodexo. Vstup na Multisport kartu zahrnuje vstup na 1 aktivitu - fitness nebo skupinová lekce. Držitel Multisport karty má možnost využít vstup do fitness každý den od pondělí do neděle v rámci otevírací doby fitness.

we are MotivAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis, id sagittis justo eli suscipit. Aliquam erat volutpat. Integer finibus sem felis Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis