NAŠI TRENÉŘI

Dosáhněte své vysněné postavy pod dohledem profesionálů.
Seznamte se s našimi osobními trenéry!

RADEK ZELENKA

Jako fitness trenér a trenér kulturistiky působím už od roku 2019. Cvičení se věnuji už 9 let a intenzivně další 4 roky. V roce 2022 jsem se stal Mistrem Čech v kulturistice nad 90kg a vícemistrem Republiky v kulturistice nad 90kg. Mé zaměření je převážně redukce váhy, objemový a silový trénink, zpevnění celého těla, nabírání svalové hmoty, kompletní symetrie a držení těla.

Kvalifikace

PAVEL KALAŠ

Pravidelnému cvičení se věnuji 9 let. Během této doby jsem nasbíral dovednosti, které můžou být užitečné i tobě. Zaměřuji se na komplexní cviky pro zpevnění a nabírání svalové hmoty, hluboký stabilizační systém (HSS), nezapomínam na mobilitu a protahování.

Kvalifikace

Jana Hornsteinerová

Sport a pohyb mě provází od malička. Ve fitness se zaměřuji jak na redukci hmotnosti, tak ale i na budování svalové hmoty. Neméně podstatný je i vyvážený jídelníček a strečink. Ráda každému pomůžu s novým začátkem.

Kvalifikace

Anežka Hejretová

Se cvičením jsem začala v 15 letech,kdy byla mým primárním cílem redukce hmotnosti, až později mi došlo, že by nebylo od věci přidat posilování abych postavu zpevnila. Každý nějak začínal a rozhodně není ostuda oslovit lidi kteří tomu rozumí a chtějí pomoci.”Žijeme přeci jen jednou” tak se nestyď mi napsat a spolu vše zvladnem.

Kvalifikace

marek pernglau

Celý život zkoumám tělo a jeho možnosti. Skrze různorodost sportů, přes posilování s činkama a cvičení s vlastní vahou jsem získal širokou škálu zkušeností, které využívám ve své praxi. Věnuji se jak osobním, tak skupinovým lekcím.

Kvalifikace

Philip Stehlík

Sport mi nebyl cizí už od útlého věku, když jsem v šesti letech začal hrát hokej. Vyzkoušel jsem také mnoho jiných sportů jako je fotbal, florbal, atletika i bojové sporty. V patnácti letech mě sevřely spáry posilovny a do dnešního dne se naplno věnuji budování svého těla. Netrvalo to dlouho a v osmnácti letech jsem poprvé vstoupil na závodní prkna, kde jsem se stal vicemistrem Čech v kulturistice. Na závodění jsem však na pár let zanevřel, do té doby, dokud se neobjevila kategorie Men’s physique. Po krátké přípravě jsem se umístil na 5. místě v kategorii Men’s physique na mistrovství ČR. Moje cesta však zde neskončila a dále se připravuji na nadcházející soutěže. Rád bych předal své zkušenosti i dalším lidem, ať už jsou to potencionální závodníci nebo úplní začátečníci.

Kvalifikace

Klára Jeřichová

Jsem absolventem výchovy ke zdraví a psychologie zdraví. Mým oborem je výživa a zdravý pohyb. Sport byl vždy součástí mé osobnosti, a to se nezměnilo ani s mateřstvím. Nabízím vám spojení pohybu se zábavou a zvu vás i vaše děti do přátelského prostředí našeho fitness. Dostanu vás po porodu zpět do formy a naučím vás spoustu cviků, které posílí vaše svaly a zabaví i ty nejvíce neposedné děti.

Kvalifikace

Chcete být součástí týmu? Koukněte se na volné pozice👇