fbpx
Přeskočit na obsah
👉 Přidejte se k týmu Avalon Fitness​ - více info 👈

Podcast

Naši hosté

Michael Strýc

IPCS - sportovní střelba

Plzeňský elitní sportovec IPCS střelby a úspěšný podnikatel. Jak začala jeho kariéra, co všechno obnáší přípravy na závody. Dělení tréninku, práce s jeho soukromím? AVÉ CÁST vám to všechno odhalí!

Host Name

Amet minim mollit non deserunt ullamco est sit aliqua dolor do amet sint. Velit officia consequat duis enim velit mollit. ExercitationAmet minim mollit non deserunt ullamco est sit aliqua dolor do amet sint.

Začněte poslouchat!

Moderátor podcastů

Luděk Holý

Plzeňský moderátor a performer, překladatel a milovník sportu i fitness. Luděk vám přináší rozhovory na aktuální témata nejen o sportu a zdravém životním stylu, ale hlavně se zajímavými a úspěšnými osobnostmi plzeňské sportovní scény. Jistě vás zaujme svým osobitým vedením rozhovorů a pestrým výběrem témat. Máte se na co těšit!

Avalon Fitness Cast

Avalon Fitness Vám přináší AVÉ CÁST! Podcast plný novinek a zajímavých informací ze světa fitness, sportu a zdraví. Představíme Vám ikony plzeňského sportu i mnohé další aktivně sportující osobnosti. Dozvíte se, jak se úspěšní plzeňští sportovci připravují na závody. Jak se udržují v kondici a co je jejich motorem k udržení vysokého nasazení? Dá se to vše skloubit s rodinným životem?

Poradíme Vám, jak začít cvičit a nač si dát do začátku pozor. Nezapomene ale ani, že jedním ze základních kamenů zdravého životního stylu je strava. Jak správně živit své tělo se dozvíte z našich AVÉ CASTŮ!

Zůstaňte s námi ve spojení, připojte se k našemu newslletru!