fbpx
Přeskočit na obsah
⚠️ Během svátku 28.10. je fitness centrum otevřené od 8:00 ⚠️

Podcast

Avalon Fitness Cast - Martin Marek osobní trenér

8. Avalon Fitness Cast – Martin Marek

Z našeho skvělého týmu trenérů se po Radkovi do studia Avalon Fitness Castu za Luďkem Holým vydal Martin Marek. Během rozhovoru jsme se rozhodli poodhalit

Sociální sítě

Další novinky

Moderátor podcastů

Luděk Holý

Plzeňský moderátor a performer, překladatel a milovník sportu i fitness. Luděk vám přináší rozhovory na aktuální témata nejen o sportu a zdravém životním stylu, ale hlavně se zajímavými a úspěšnými osobnostmi plzeňské sportovní scény. Jistě vás zaujme svým osobitým vedením rozhovorů a pestrým výběrem témat. Máte se na co těšit!

Začněte poslouchat!

Avalon Fitness Cast

Avalon Fitness Vám přináší AVÉ CÁST! Podcast plný novinek a zajímavých informací ze světa fitness, sportu a zdraví. Představíme Vám ikony plzeňského sportu i mnohé další aktivně sportující osobnosti. Dozvíte se, jak se úspěšní plzeňští sportovci připravují na závody. Jak se udržují v kondici a co je jejich motorem k udržení vysokého nasazení? Dá se to vše skloubit s rodinným životem?

Poradíme Vám, jak začít cvičit a nač si dát do začátku pozor. Nezapomene ale ani, že jedním ze základních kamenů zdravého životního stylu je strava. Jak správně živit své tělo se dozvíte z našich AVÉ CASTŮ!