fbpx
Skip to content
⚠️ 15. a 18.4. bude fitness otevřeno od 8:00 - 22:00 ⚠️

Trainers

Your trainers

Our trainers will help you for your dream goals. Meet our personal trainers!

RADEK ZELENKA

Jako fitness trenér a trenér kulturistiky působím už od roku 2019. Cvičení se věnuji už 9 let a intenzivně další 4 roky. V roce 2022 jsem se stal Mistrem Čech v kulturistice nad 90kg a vícemistrem Republiky v kulturistice nad 90kg. Mé zaměření je převážně redukce váhy, objemový a silový trénink, zpevnění celého těla, nabírání svalové hmoty, kompletní symetrie a držení těla.

Education

+420 608 165 744

PAVEL KALAŠ

Pravidelnému cvičení se věnuji 9 let. Během této doby jsem nasbíral dovednosti, které můžou být užitečné i tobě. Zaměřuji se na komplexní cviky pro zpevnění a nabírání svalové hmoty, hluboký stabilizační systém (HSS), nezapomínam na mobilitu a protahování.

Education

+420 601 343 040

Jana Hornsteinerová

Sport a pohyb mě provází od malička. Ve fitness se zaměřuji jak na redukci hmotnosti, tak ale i na budování svalové hmoty. Neméně podstatný je i vyvážený jídelníček a strečink. Ráda každému pomůžu s novým začátkem.

Education

+420 728 089 442

Anežka Hejretová

Se cvičením jsem začala v 15 letech,kdy byla mým primárním cílem redukce hmotnosti, až později mi došlo, že by nebylo od věci přidat posilování abych postavu zpevnila. Každý nějak začínal a rozhodně není ostuda oslovit lidi kteří tomu rozumí a chtějí pomoci.”Žijeme přeci jen jednou” tak se nestyď mi napsat a spolu vše zvladnem.

Education

+420 731 942 593

marek pernglau

Celý život zkoumám tělo a jeho možnosti. Skrze různorodost sportů, přes posilování s činkama a cvičení s vlastní vahou jsem získal širokou škálu zkušeností, které využívám ve své praxi. Věnuji se jak osobním, tak skupinovým lekcím.

Education

+420 721 717 797

Philip Stehlík

Sport mi nebyl cizí už od útlého věku, když jsem v šesti letech začal hrát hokej. Vyzkoušel jsem také mnoho jiných sportů jako je fotbal, florbal, atletika i bojové sporty. V patnácti letech mě sevřely spáry posilovny a do dnešního dne se naplno věnuji budování svého těla. Netrvalo to dlouho a v osmnácti letech jsem poprvé vstoupil na závodní prkna, kde jsem se stal vicemistrem Čech v kulturistice. Na závodění jsem však na pár let zanevřel, do té doby, dokud se neobjevila kategorie Men’s physique. Po krátké přípravě jsem se umístil na 5. místě v kategorii Men’s physique na mistrovství ČR. Moje cesta však zde neskončila a dále se připravuji na nadcházející soutěže. Rád bych předal své zkušenosti i dalším lidem, ať už jsou to potencionální závodníci nebo úplní začátečníci.

Education

+420 731 318 022

Klára Jeřichová

Jsem absolventem výchovy ke zdraví a psychologie zdraví. Mým oborem je výživa a zdravý pohyb. Sport byl vždy součástí mé osobnosti, a to se nezměnilo ani s mateřstvím. Nabízím vám spojení pohybu se zábavou a zvu vás i vaše děti do přátelského prostředí našeho fitness. Dostanu vás po porodu zpět do formy a naučím vás spoustu cviků, které posílí vaše svaly a zabaví i ty nejvíce neposedné děti.

Education

+‭420 731 749 150‬

Adriana Garcia

Od mé první návštěvy fitness centra uplynulo již osm let. Během své cesty jsem na vlastni kůži poznala, jak důležitá je podpora lidí kolem nás, jejich zkušenosti, ochota a profesionalita. Právě tyto vlastnosti představují nosné pilíře mé spolupráce s klienty a klientkami. Pokud toužíte po změně a máte zájem se posouvat vpřed, jsem tu pro vás!

Education

+420 703 477 612

Martin Marek

Již od malička se věnuji sportu, díky tomu jsem si vytvořil silnou vazbu k tréninku a k motivaci se posouvat dál, a to jak v tělesné, tak i na psychické rovině. Kulturistické periodizaci se věnuji už 8 let. Mé zaměření je především budování svalové hmoty a síly, ale věnuji se také kondičním a redukčním tréninkům.

Education

+420 605 505 209

Karolína Milová

Tvrdý trénink, disciplína, pravidelnost a trpělivost, to je můj klíč k úspěchu. Svět fitness se stal mým životem. Vyzkoušela jsem si mnoho sportů, ale žádný z nich mi nedal takový pocit seberealizace jako právě posilování. Zaměřuji se na redukci hmotnosti, spalování přebytečného podkožního tuku, rýsování postavy, objemový a silový trénink, nabírání svalové hmoty, cíleně také na správné držení těla a vyrovnání svalových dysbalancí. Nezapomínám ani na vyvážou stravu pro podporu spalování tuků, ale i pro budování svalové hmoty a kvalitní suplementaci formou konzultace. Teď už je to jen na tobě, položit si správné otázky. Chceš se ve svém těle cítit dobře? Jsi připravený/á na pořádný trénink?

Education

+420 724 458 053‬

Chcete být součástí týmu? Koukněte se na volné pozice👇,