Regenerace v Avalon Wellness

Regenerace je ve sportu často opomíjena, i přes to, že nemá o nic menší roli v tréninku než fyzická příprava. Regeneraci je tedy nutné brát jako nedílnou součást procesu, ať už jste začátečník, pokročilý nebo profi sportovec.

Avalon Wellness představuje jedinečné místo pro relaxaci, kde chceme lidem ukázat, že wellness může být krásné, moderní, účinné a přitom dostupné. Chodit pravidelně do plně vybaveného wellness, tak nemusí být sen, ale realita. Veřejná část Avalon Wellness je vybavena třemi druhy saun (finská sauna, aroma sauna, solná infrasauna), párou a velkým whirlpoolem. Jako doplňkové služby dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů. 

Ve vaší běžecké přípravě na půlmaraton představuje Avalon Wellness skvělý doplněk tréninku. Urychlíte tak regenerační procesy, načerpáte nové síly a předejdete zranění z přetížení. Pro běžce doporučujeme zejména tyto procedury: 

Whirlpool - nepochybně ta neoblíbenější a nejpříjemnější relaxace je koupel ve vířivé hydromasážní vaně plné bublinek. Voda o teplotě 37°C prohřeje tělo a vodní trysky namasírují ztuhlé svaly. Celkově pak dochází k lepšímu prokrvení organismu a uvolnění pohybového aparátu.

Infrasauna - tato sauna prohřívá postupně do hloubky a díky uvolňování soli a minerálů do ovzduší má blahodárný vliv na dýchací cesty. Solná infrasauna je vhodná pro osoby, které z různých důvodů netolerují vysokou teplotu finské sauny. Má nízkou vlhkost vzduchu a teplotu kolem 55°C.

Sportovní masáž - tyto masáže jsou určeny nejen pro vrcholové, ale i pro amatérské sportovce, kteří vyžadují důkladnou regeneraci. Uspořádaný soubor masérských hmatů pomáhá zbavit se únavy nebo připravit se na podání plného výkonu. Sportovní masáž si můžete dopřát před samotným tréninkem, ale i po náročné pohybové aktivitě.

Chladivý relaxační zábal - relaxační zábal má gelovou konzistenci a velice příjemný chladivý efekt. Obsahuje červené plody borůvky a svým působením zlepšuje odolnost kapilár, podporuje mikrocirkulaci a tím i lokální prokrvení. Odstraňuje pocit těžkých nohou a ulevuje od únavy. Doporučujeme aplikovat například po fyzické zátěži a při pocitu těžkých a unavených nohou.

Návštěvu wellness doporučujeme zařadit na konec Vašeho týdenního tréninkového cyklu, abyste načerpali opět dostatek energie. 

My se na Vás budeme těšit při doprovodném programu před startem závodu, kde se můžete dozvědět více o našem wellness a navíc zde budou naše masérky, které Vám rády předvedou zdarma ukázky masáží.

 

Provozní doba

Po-Pá: 6.00 - 22.00 hod

So-Ne: 8.00 - 22.00 hod