AVALON

Sport, krása a relaxace na jednom místě v srdci města

Fitness

Chceme, aby jste s naší pomocí dosáhli vynikající fyzické i psychické kondice, dosáhli Vašich sportovních cílů a hlavně, aby Vás cvičení v Avalon Fitness bavilo.
Kromě sportovního vyžití a zábavy je naší hlavní filozofií také důraz na individuální přístup ke každému klientovi a dle jejich přání, na postupné rozšiřování nabízených služeb.

Wellness

Prožijte chvilky výjimečné relaxace. Naše wellness představuje příjemné a zároveň moderní prostředí s nadstandardním vybavením. V nabídce máme také soukromé VIP wellness, které je ideální pro romantické chvilky ve dvou. Na vaše přání poskytujeme i masáže přímo v samotných prostorách wellness pro ještě intenzivnější zážitek.

Avalonshop

Ke správnému tréninku patří kvalitní vybavení a doplňky stravy. To vše je k dostání na našem eshopu a samozřejmě i v našem fitness centru. Navštivte náš obchod a vybavte se jako profesionálové. Kvalitu našich produktů garantujeme.

Café

U nás si můžete dát víc. než jen výbornou kávu. Nabízíme také čerstvé snídaně pro správný start celého dne, vynikající obědy na doplnění energie, a pokud chcete jen tak něco zakousnout, dejte si třeba naše panini nebo salát. To vše v příjemné a stylové kavárně.
Ať už jste profesionální sportovci, nadšení amatéři či teprve se sportem začínáte, věříme, že si v Avalon Fitness vyberete z široké škály sportovních služeb.
Velký důraz klademe na moderní a čisté prostředí a špičkový servis.
Náš tým v recepci je kdykoliv připraven pomoci zodpovědět Vaše dotazy či zaznamenat Vaše návrhy.
Kromě cvičení a relaxace Vám nabízíme také posezení v odpočinkové zóně. U baru zde můžete zakoupit například doplňky zdravé výživy či různé nápoje.

Provozní doba

Po-Pá: 6.00 - 22.00 hod

So-Ne: 8.00 - 22.00 hod

Ceník služeb

VSTUP
Fitness, box,
aerobní cvičení
100 Kč
Fitness, box,
aerobní cvičení
do 15:00 (odchod do 16:00)
90 Kč
Avalon Cross 170 Kč
student (s platným průkazem) 80 Kč
dítě (do 10ti let) 60 Kč
Osobní trenér 500 Kč / hod
Tréninkový plán 1000 Kč


MĚSÍČNÍ PERMANENTKA 750 Kč
fitness, box,
aerobní cvičení
ROČNÍ PERMANENTKA 6600 Kč
fitness, box,
aerobní cvičení
ROČNÍ PERMANENTKA
(měsíční splátky)
650 Kč
fitness, box,
aerobní cvičení