Bojové sporty

Tento sál je plně vybaven pro bojové sporty - podlaha je z tatami (konec tvrdým dopadům), naleznete tu všechny druhy boxovacích pytlů, nástěnné lapy, tréninkové pomůcky na zlepšení výbušnosti, rychlosti, obratnosti a síly.
Sál je volně k dispozici pro členy, kteří mají dlouhodobou permanentku kombinovanou - mohou ho využívat v hodinách, kdy se tam nekonají lekce pod vedením trenérů.

Doporučujeme

Kickbox

Jedná se o bojový sport, ve kterém se využívají k porážce soupeře kopy z tradičních bojových umění (např. karate) a boxerské údery. Kickbox je sport, ve kterém bojovníci stojí, a proto zde není povoleno pokračovat v boji, když se jeden z bojovníků ocitne na zemi

Korea MMA

Předem upozorňuji, že vás nebudeme zavírat do klece, kde budete zápasit, dokud jeden z vás nepadne. V našem pojetí jde o FREE STYLE bojové umění. Směsice korejských bojových umění, hlavně taekwondo, hapkido a kickbox pod vedením Milana Daniela. Jedná se o směsici bojových umění, které jsou zaměřeny na dovednosti rukou z boxu, dovednosti nohou kombinovaná z taekwonda, hapkida a kick boxu. A rovněž chvaty, boj na zemi a vojenské techniky sebeobrany.

BOX

Tréninky jsou zaměřeny na klasický olympijský box. V každém se snažíme najít jeho slabé i silné stránky a pracovat s nimi. Můžete se naučit boxerským technikám od úplných začátků,ale na své si přijdou i pokročilý. Není podmínkou účastnit se sparingů nebo zápasů. U nás můžete boxovat pro sebe, pro váš lepší pocit. ,,Mistrem je ten,kdo vstane, když už nemůže"

Provozní doba

Po-Pá: 6.00 - 22.00 hod

So-Ne: 8.00 - 22.00 hod

Ceník služeb

VSTUP
Fitness, box,
aerobní cvičení
100 Kč
Fitness, box,
aerobní cvičení
do 15:00 (odchod do 16:00)
90 Kč
Avalon Cross 170 Kč
student (s platným průkazem) 80 Kč
dítě (do 10ti let) 60 Kč
Osobní trenér 500 Kč / hod
Tréninkový plán 1000 Kč


MĚSÍČNÍ PERMANENTKA 750 Kč
fitness, box,
aerobní cvičení
ROČNÍ PERMANENTKA 6600 Kč
fitness, box,
aerobní cvičení
ROČNÍ PERMANENTKA
(měsíční splátky)
650 Kč
fitness, box,
aerobní cvičení