Adriana García

Osobní trenér

NĚCO O MĚ:
Od malička jsem milovala pohyb a umění těla a věnovala jsem se mnoha sportům, hlavně fotbalu, plavání a bikiny fitness. Kvůli zdravotním problémům jsem musela na jeden rok přestat cvičit a nedodržovala jsem zdravý životní styl, v důsledku čehož jsem přibrala na váze. V sedmnácti letech jsem začala opět cvičit a vzdělávat se a postupně jsem viděla výsledky mé práce. Za jeden rok jsem zhubla o 20 kilo a nabrala svalovou hmotu.
Cítila jsem se mnohem lépe a získala jsem velkou sebedůvěru, že všechno co chci, můžu dokázat.
Naučila jsem se být přísná sama na sebe a to také dodržuji ve všech oblastech svého života. Ve fitness life style jsem našla svůj klid, jsem šťastná, že můžu každý den něco na sobě zlepšovat.

CO JE MÝM CÍLEM V ROLI OSOBNÍ TRENÉRKY
Práce s lidmi mne velmi baví, ráda jim předávám své zkušenosti a znalosti.
Můj cíl je pomáhat ostatním, dodržovat zdravý životní styl a věřit si, že každý den můžou být silnější, rychlejší a lepší. Pokroky mých klientů mě motivují k dalšímu sebezlepšování.
Při osobním tréninku se vám budu pečlivě věnovat a ukazovat správnou techniku provedení cviků a propojení mysli s funkcí každého svalu. Budu se vám snažit pomoci individuálním a nejefektivnějším způsobem, jak můžete dosáhnout svého cíle.

KVALIFIKACE:
- Instruktor fitness
- Trenér kulturistiky

NABÍZÍM SOUKROMÉ LEKCE ZAMĚŘENÉ NA:
- Nabírání svalové hmoty
- Hubnutí a zpevňování postavy
- Zvýšení kondice
- Výživové a tréninkové plány
- Poradenství v oblasti doplňků stravy
- Příprava na fitness soutěže

Provozní doba

Po-Pá: 6.00 - 22.00 hod

So-Ne: 8.00 - 22.00 hod